Rezidence Neklanka II

Magazín o bydlení

5 nadčasových kousků, které by ve vaší domácnosti neměly chybět 

V dnešním světě se při každé návštěvě obchodu s nábytkem nebo prohlížení stránek s použitým nábytkem setkáváme s mořem možností. A to je samozřejmě skvělé, ale pak může být složité přesně určit, kterým typům kousků dát při zařizování přednost. 

Zrcadlo nadměrných rozměrů

Velká zrcadla jsou úžasná, protože mohou v každé místnosti udělat takovou parádu. Pokud se vám nějaké zrcadlo líbí, vždy pro něj najdete domov. Při nakupování se nebojte sáhnout po kousku, který se přiklání ke starožitnosti nebo glamour. Tyto typy kousků lze stylizovat tak, aby se hodily k jakémukoli designu místnosti se správnými doplňky a kulisami. Dokonce i způsob, který zvolíte pro vystavení zrcadla, vyšle určitou zprávu. Opřete zrcadlo o podlahu pro pohodový, uvolněný vzhled, namontujte ho tak, aby se základna dotýkala horní části krbu, pokud máte rádi pařížskou atmosféru nebo před něj navrstvěte rámy obrazů, pokud dáváte přednost maximalistickému vzhledu.

Postranní stolky

Postranní stolky skutečně umožňují tolik možností uspořádání. Můžete je spojit dohromady a vytvořit tak konferenční stolek nebo je rozdělit a použít v různých částech domu. Jsou skvělé pro zábavu, domácnosti s dětmi, postranní stolky a někdy i stolky na notebook. Tyto stolky jsou rozhodně jedním z oblíbených kousků do každé domácnosti. Kdo ví, třeba sada, kterou používáte jako konferenční stolek ve své garsonce, skončí v budoucím pokoji pro hosty nebo v dětském pokoji.

Pěkná stojací lampa

Stojací lampa je mimořádně univerzální kousek, který může během deseti let putovat z obývacího pokoje do domácí kanceláře a dětského pokoje. Pokud se rozhodnete pro styl, který je dostatečně neutrální, aby se hodil k různým stylům výzdoby, třeba něco s mosaznou nebo dřevěnou základnou na rozdíl od barevnější varianty, máte vystaráno.

Stolní lampy

Správná stolní lampa má také velký dlouhodobý potenciál. Stolní lampy nemusí stát pěkný balík, aby vydržely mnoho let, a pokud jde o styl podstavce a stínidla, můžete kombinovat vintage a moderní. Pokud v obchodě s úspornými předměty najdete podstavec, který se vám líbí, je dost snadné objednat si odpovídající stínidlo z Amazonu.

Postranní židle

Postranní židle lze snadno přemístit z obývacího pokoje do útulného koutku v ložnici. Umístění je u tohoto kusu nábytku neomezené. Pokud se obáváte, že vás tento styl omrzí, nebojte se: existuje spousta způsobů, jak tento kus osvěžit. V průběhu let můžete změnit styl tohoto kusu novým polštářem a přikrývkou nebo znovu objevit styl s podpůrným nábytkem kolem něj přidáním nového postranního stolku, uměleckého díla nebo lampy. Správné akcentové křeslo určitě vydrží i s přibývajícími lety. Většina dobře navržených židlí se nakonec stane vintage a základem pro repliky nebo blízké reinterpretace, takže málokdy ztratí své je ne sais quoi.

Rezidence Neklanka II

Jak opticky zvětšit prostor malého bytu?

Bojujete s prostorem v malém bytě? Bohužel nejste v situaci, kdy si můžete dovolit stěhování do většího bytu, a tak vám nezbývá nic jiného, než trpět? Víme, jak opticky zvětšit malý byt. Uvidíte, že vám níže uvedené tipy pomohou v tom, se znovu pořádně nadechnout. Kromě toho vás tyto tipy nebudou stát ani příliš velké finanční prostředky. Na druhou stranu je potřeba s nějakou tou malou investici počítat.

Co by nemělo dítěti v dětském pokojíčku chybět?

Dětský pokoj je pro děti místností, která slouží pro jeho bezpečí. Jakmile se dítě cítí smutně, pak si vleze do svého dětského pokoje, ve kterém následně stráví i několik desítek minut. Každé dítě považuje svůj dětský pokoj za útočiště. Považuje svou místnost za bezpečný prostor a své doupě, ve kterém se mu nemůže nic stát. Dbejte na to, aby dětský pokoj působil na dítě klidným a uklidňujícím dojmem. Co by v dětském pokoji nemělo rozhodně chybět? Podle odborníků jsou to níže uvedené věci.

geosan development