Rezidence Neklanka II

Magazín o bydlení

Blízkost centra i přírody nabízí nové byty v Praze 10

Kdo by nechtěl využívat všech výhod hlavního města Prahy a zároveň být poblíž přírodě? Přesně tuto možnost vám nabízejí nové byty v Praze 10, které vznikají v rámci projektu Zelený Botič.

Lokalita pro tento projekt byla velmi pečlivě vybírána tak, aby uspokojila požadavky i těch nejnáročnějších klientů. Nové byty jsou umístěny poblíž přírodních krás, které jsou součástí přírodního dědictví, a proto je vyloučeno, aby zde probíhala nějaká další výstavba. Obyvatelé nových bytů v Praze 10 se proto v žádném případě nemusí bát ztráty tohoto unikátu.

Místo, kde nové byty vznikají, je strategické i vzhledem k umístění vůči centru města. Dobré a rychlé spojení s centrem zajišťuje skvělá dopravní dostupnost, a to jak silniční, tak i MHD. Milovníci cyklistiky nebo třeba kolečkových bruslí mohou k cestě do centra využít cyklostezku, která tam vede přímo od nových bytů.

Místo je dostupné autobusovou linkou MHD. Jedna ze zastávek je umístěná přímo před novými bytovými domy. K zastávce metra Skalka se pak pěšky dostanete přibližně do deseti minut. Co se týče automobilové dopravy, i vzhledem k té je místo mimořádně strategicky položené. V těsné blízkosti se nachází jak městský okruh, tak i Jižní spojka.

Nové byty Zelený Botič v Praze 10 jsou umístěny v Práčské ulici, v městské části Záběhlice. Jejich orientace je vedena směrem na potok Botič, takže výhled je skutečně kouzelný. Všechny byty mají terasy či balkóny, a posezení na nich vám bude dodávat na pocitu, že se ani nenacházíte v Praze, ale v klidné přírodě, čemuž napomáhá i kvalitní protihluková ochrana.

Pod všemi domy se nachází garáže, takže ani o parkovací místa zde určitě nebude nouze. Na pocitu bezpečí a ochrany napomáhá oplocení všech objektů.

Zelený Botič nabízí celkem 113 bytových jednotek, z nichž přibližně polovina je ještě volná a připravená k prodeji. K dispozici jsou byty 2+kk, 3+kk a 4+kk. Menší byty pak nabízí projekt Kaskády u Botiče, který se skládá ze dvou budov.

Rezidence Neklanka II

Je lepší byt nebo dům

Rozhodnutí, zda investovat do bytu nebo domu, je zásadní rozhodnutí, které vyžaduje pečlivé zvážení. Byt je samostatný obytný prostor ve větší budově. Naproti tomu dům je typicky samostatná budova, která nabízí více obytného prostoru a venkovních ploch. Obě možnosti mají své výhody a nevýhody a je důležité je zvážit před konečným rozhodnutím.

Moderní typy vytápění rodinného domu – Jakou variantu si vybrat?

Při volbě typu vytápění rodinného domu je důležité zvážit několik faktorů, jako jsou velikost domu, počet obyvatel, energetická náročnost, místní podmínky a nejdůležitěji, vaše osobní preference. V dnešní době existuje několik moderních typů vytápění, které nabízejí různé výhody a nevýhody. V tomto článku si projdeme tepelné čerpadlo, kotel na plyn, kotel na tuhá paliva, elektrokotel a různé druhy vytápěcích těles.

geosan development