Rezidence Radimova

Magazín o bydlení

Jak udělat malou koupelnu, aby vypadala větší

Pokud jste uvízli v malé koupelně, existuje několik designových triků, které můžete použít, aby vypadala a působila větší. Světlé barvy, zrcadla a minimální množství svítidel, to vše pomůže vytvořit iluzi většího prostoru. A existují také způsoby, jak udělat malou koupelnu funkčnější, jako je instalace plovoucího umyvadla nebo použití rohového sprchového koutu. Pro skladování jsou dobrými možnostmi koše, police, háčky a skříně. S trochou kreativity může být i ta nejmenší koupelna stylová i praktická.

Triky, díky kterým bude malá koupelna vypadat větší.

Použijte světlé barvy.
Malé koupelny mohou často působit stísněně a klaustrofobicky. Jedním ze způsobů, jak tomu čelit, je použití světlých barev na stěny, strop a podlahy. To vytvoří iluzi většího prostoru a místnost bude vypadat světlejší a vzdušnější.
Včetně zrcátek.
Dalším způsobem, jak udělat malou koupelnu větší, je zahrnout do návrhu zrcadla. Zrcadla odrážejí světlo a dělají prostor zdánlivě větší, než ve skutečnosti je. Lze je také použít k vytvoření vizuálního zájmu a přidat do místnosti styl.
Vyberte minimalistická svítidla.
Dalším trikem, jak udělat malou koupelnu větší, je výběr minimalistických svítidel. To znamená vyhnout se lustrům nebo jiným velkým, objemným svítidlům, která zabírají hodně místa. Místo toho se rozhodněte pro elegantní, moderní světla, která nezaberou mnoho místa, ale přesto poskytují dobré osvětlení.
Použití vertikálního prostoru.
Konečně posledním trikem, jak udělat malou koupelnu větší, je použití vertikálního prostoru. To znamená instalovat police nebo skříňky vysoko na stěny, kde nezaberou příliš mnoho podlahové plochy. Znamená to také pověsit věšáky na ručníky nebo háčky místo toho, abyste je nechali na podlaze nebo ve skříni na prádlo.

Způsoby, jak učinit malou koupelnu funkčnější.

Nainstalujte plovoucí dřez.
Plovoucí umyvadlo je skvělý způsob, jak ušetřit místo v malé koupelně. Montáží dřezu na stěnu uvolníte cennou podlahovou plochu. To je zvláště užitečné, pokud je vaše koupelna velmi těsná.
Použijte rohovou sprchu.
Dalším skvělým způsobem, jak lépe využít prostor v malé koupelně, je instalace rohového sprchového koutu. To vám umožní mít plnohodnotnou sprchu, aniž by zabírala příliš mnoho místa.
Zavěste věšák na ručníky.
Dalším dobrým nápadem pro malé koupelny je zavěsit věšák na ručníky ze stropu. Ručníky tak nebudou překážet a usnadníte si k nim přístup, když je budete potřebovat.
Udržujte počítadla volné.
Posledním tipem, jak učinit malou koupelnu funkčnější, je udržet pulty bez nepořádku. Získáte tak více prostoru pro práci a bude snazší udržovat koupelnu čistou a organizovanou.

Nápady na ukládání do malé koupelny.

Použijte koše.
Koše jsou skvělým způsobem, jak přidat další úložný prostor do malé koupelny. Lze je použít k uložení ručníků, toaletních potřeb a dalších věcí. Košíky lze zavěsit na zeď nebo položit na police.

Přidání polic.
Přidání polic do malé koupelny je skvělý způsob, jak zvětšit úložný prostor. Police lze použít k uložení ručníků, toaletních potřeb a dalších předmětů. Police lze zavěsit na zeď nebo postavit na podlahu.
Závěsné háky.
Závěsné háčky jsou skvělým způsobem, jak přidat další úložný prostor do malé koupelny. Lze je použít k uložení ručníků, županů a dalších věcí. Háčky lze zavěsit na zeď nebo umístit na dveře.
Použití skříně.
Přidání skříňky do malé koupelny je skvělý způsob, jak zvětšit úložný prostor. Skříňku lze využít k uložení ručníků, toaletních potřeb a dalších věcí. Skříňku lze zavěsit na zeď nebo postavit na podlahu.
Nejlepší způsob, jak zvětšit malou koupelnu, je použít světlé barvy, zařadit zrcadla, zvolit minimalistická svítidla a využít vertikální prostor. Aby byla malá koupelna funkčnější, nainstalujte plovoucí umyvadlo, použijte rohovou sprchu a zavěste věšák na ručníky. Pro nápady na malé úložné prostory v koupelně použijte koše, přidejte police, závěsné háčky a použijte skříňku.
Rezidence Neklanka II

Jak opticky zvětšit prostor malého bytu?

Bojujete s prostorem v malém bytě? Bohužel nejste v situaci, kdy si můžete dovolit stěhování do většího bytu, a tak vám nezbývá nic jiného, než trpět? Víme, jak opticky zvětšit malý byt. Uvidíte, že vám níže uvedené tipy pomohou v tom, se znovu pořádně nadechnout. Kromě toho vás tyto tipy nebudou stát ani příliš velké finanční prostředky. Na druhou stranu je potřeba s nějakou tou malou investici počítat.

Co by nemělo dítěti v dětském pokojíčku chybět?

Dětský pokoj je pro děti místností, která slouží pro jeho bezpečí. Jakmile se dítě cítí smutně, pak si vleze do svého dětského pokoje, ve kterém následně stráví i několik desítek minut. Každé dítě považuje svůj dětský pokoj za útočiště. Považuje svou místnost za bezpečný prostor a své doupě, ve kterém se mu nemůže nic stát. Dbejte na to, aby dětský pokoj působil na dítě klidným a uklidňujícím dojmem. Co by v dětském pokoji nemělo rozhodně chybět? Podle odborníků jsou to níže uvedené věci.

geosan development