Rezidence Radimova

Magazín o bydlení

Jednoduchý způsob, jak udělat interiér jedinečným: 8 cool interiérů s 3D panely

Pomocí 3D panelů můžete svému interiéru dodat zvláštní expresivitu. Ukažme si, jak objemné stěnové panely mohou dodat interiéru texturu a styl. Relativně nedávno byl svět designu zaujat 3D-panely. Jak proměnit svůj interiér s těmito panely?

Díky své struktuře mohou 3D-panely vypadat různě v závislosti na osvětlení. A bílé panely dokonale vyhovují interiéru ve stylu minimalismu.

Objemový tisk na panelech se může lišit od čtvercových a kruhových až po složité vzory.

Geometrické 3D panely jsou ideální pro high-tech interiéry a moderní lofty.

Reliéfní panely lze stylizovat do přírodních prvků (kámen, písek, hlína). Takové 3D panely jsou vhodné, pokud chcete vytvořit eko interiér nebo interiér ve stylu biomorfismu.

Pokud to prostor dovolí, mohou 3D panely vytvořit plnohodnotný interiér a umístit je po obvodu místnosti.

Asymetrické 3D panely plus výplňové tapety (nebo dekorativní omítka) mohou sloužit jako základ interiéru v secesním stylu.

3D panely lze graficky rozšířit na přilehlé stěně. Vypadá to originálně.

Rezidence Radimova

Malé zamyšlení nad velkým problémem. Aneb proč jsou ty byty tak strašně drahé?

Co se to sakra stalo s našimi nemovitostmi? Jaké jsou ceny? Kdo si je může vůbec dovolit? Moje dcera založila rodinu a chtěla koupit byt. Bydleli v pronajatém, ale jsme u nás v Čechách, kde pronájem je vnímán, jako nějaké provizorium a pokud je v něm uvězněná mladá rodina, tak si prostě spočítá, že pro ni je výhodnější splácet hypotéku, než platit pronajímateli. Takže jsme začali stěžejním bodem číslo jedna. Byty kupují mladé rodiny, vezmou si na bydlení hypotéku a do smrti splácejí.

Jak ušetřit v domácnosti?

Přemýšlíte, jak ušetřit nějakou tu korunu, ale máte pocit, že jste již vyzkoušeli všechny možné způsoby, jak toho docílit? Možná se pletete a těchto 10 tipů vám konečně pomůže ušetřit až tisíce korun ročně!

geosan development