Rezidence Neklanka II

Magazín o bydlení

Jednoduchý způsob, jak udělat interiér jedinečným: 8 cool interiérů s 3D panely

Pomocí 3D panelů můžete svému interiéru dodat zvláštní expresivitu. Ukažme si, jak objemné stěnové panely mohou dodat interiéru texturu a styl. Relativně nedávno byl svět designu zaujat 3D-panely. Jak proměnit svůj interiér s těmito panely?

Díky své struktuře mohou 3D-panely vypadat různě v závislosti na osvětlení. A bílé panely dokonale vyhovují interiéru ve stylu minimalismu.

Objemový tisk na panelech se může lišit od čtvercových a kruhových až po složité vzory.

Geometrické 3D panely jsou ideální pro high-tech interiéry a moderní lofty.

Reliéfní panely lze stylizovat do přírodních prvků (kámen, písek, hlína). Takové 3D panely jsou vhodné, pokud chcete vytvořit eko interiér nebo interiér ve stylu biomorfismu.

Pokud to prostor dovolí, mohou 3D panely vytvořit plnohodnotný interiér a umístit je po obvodu místnosti.

Asymetrické 3D panely plus výplňové tapety (nebo dekorativní omítka) mohou sloužit jako základ interiéru v secesním stylu.

3D panely lze graficky rozšířit na přilehlé stěně. Vypadá to originálně.

Rezidence Neklanka II

Co by nemělo dítěti v dětském pokojíčku chybět?

Dětský pokoj je pro děti místností, která slouží pro jeho bezpečí. Jakmile se dítě cítí smutně, pak si vleze do svého dětského pokoje, ve kterém následně stráví i několik desítek minut. Každé dítě považuje svůj dětský pokoj za útočiště. Považuje svou místnost za bezpečný prostor a své doupě, ve kterém se mu nemůže nic stát. Dbejte na to, aby dětský pokoj působil na dítě klidným a uklidňujícím dojmem. Co by v dětském pokoji nemělo rozhodně chybět? Podle odborníků jsou to níže uvedené věci.

Jak udělat malou koupelnu, aby vypadala větší

Pokud jste uvízli v malé koupelně, existuje několik designových triků, které můžete použít, aby vypadala a působila větší. Světlé barvy, zrcadla a minimální množství svítidel, to vše pomůže vytvořit iluzi většího prostoru. A existují také způsoby, jak udělat malou koupelnu funkčnější, jako je instalace plovoucího umyvadla nebo použití rohového sprchového koutu. Pro skladování jsou dobrými možnostmi koše, police, háčky a skříně. S trochou kreativity může být i ta nejmenší koupelna stylová i praktická.
geosan development