element letňany

Magazín o bydlení

Developerský projekt Viladomy Zbuzany u Prahy je komplex 10 bytových objektů a je rozdělen do tří etap. Jednotlivé standardní byty zaujmou svým vzhledem i vybavením, které je vyladěno do posledního detailu.

Nové byty Zbuzany

Koncept projektu je zpracovaný tak, aby skvěle zapadl do proluky, která přiléhá k návsi malebné obce Zbuzany, a zbytečně tak nenarušuje celkový dojem vesničky. Viladomy naopak s okolní stávající zástavbou tvoří jeden harmonický celek.

Třípodlažní domy v deseti budovách disponují celkem 268 byty, které nabízejí bydlení pro jednotlivce i početné rodiny. Vybere si tedy opravdu každý.

Lokalita

Malebná obec Zbuzany se nachází ve Středočeském kraji, v okrese Praha-západ, hned u jihozápadního okraje Prahy, asi 13 kilometrů od centra hlavního města. Katastrální výměra obce je 4,91 km2. Obec si tedy zachovává svůj rodinný ráz.

Dopravní obslužnost

Do obce vedou silnice III. třídy a v okolí se nachází také rychlostní silnice R1 E150 s exitem 19 na Řeporyje. Na Pražský okruh se ze Zbuzan lze autem dostat za dvě minuty,do patnácti minut je pak možné být v samém centru české metropole – tedy i rychleji, než se tam dostanou lidé bydlící na některých pražských sídlištích.

Výborná je i dopravní dostupnost na Anděl a Nové Butovice. V blízkosti Zbuzan se také nachází obce Chýnice, Choteč, Ořech, Dobříč a Jinočany. Kromě toho ve Zbuzanech dobře funguje i hromadná doprava, konkrétně autobusová linka, díky níž se dá za 13 minut dostat ke stanici metra B – Luka. Obcí prochází také železniční traťmezi částí Praha-Smíchov a Berounem. Cesta ze Zbuzan na Smíchovské nádraží trvá zhruba sedmnáct minut.

Více informací o projektu

element letňany

Vyplatí se pojištění bytu? A jak ho vybrat?

Když se zabydlíte ve svém novém bytě nebo domě, vypadá vše báječně. Nikdo při stěhování nemyslí na katastrofy, jako je vytopená koupelna nebo požár. Malé i velké nehody mohou proměnit vaše bydlení k nepoznání. V takové chvíli oceníte dobrou pojistku. Podle čeho ji vybírat? A proč ji v průběhu let kontrolovat?

Byt k pronájmu. Na co si dát pozor?

Poptávka po nájemním bydlení roste. Můžou za to rostoucí ceny nemovitostí i dražší a přísnější hypotéky. Ten, kdo vlastní byt, tak může vydělat. Důležité je ale vybrat dobré nájemníky. Zákon je totiž chrání více než majitele bytu. Na co si při pronájmu nemovitosti dát pozor?

geosan development